ВАРТІСТЬ info ВАРТІСТЬ Відфільтруйте товар по ціні

  

Виробники info Виробники Відфільтруйте товар за виробниками

КАТЕГОРІЇ info КАТЕГОРІЇ Відфільтруйте товар за категорією

ПОЗНАЧКИ info ПОЗНАЧКИ Відфільтруйте товар за мітками

ФАСАДИ info ФАСАДИ Виберіть тип фасадів

ГАБАРИТИ info ГАБАРИТИ Відфільтруйте товар за габаритами

ШУХЛЯДИ info ШУХЛЯДИ Відфільтруйте товар за кількістю шухляд

КОЛІР info КОЛІР Відфільтруйте товар за кольором

ДВЕРІ info ДВЕРІ Відфільтруйте товар за кількістю дверей

НАПРАВЛЯЮЧІ info НАПРАВЛЯЮЧІ Відфільтруйте товар за типом направляючих

ОПЦІЇ info ОПЦІЇ Відфільтруйте товар за опціями

ГЛИБИНА info ГЛИБИНА Відфільтруйте товар по глибині

КІМНАТИ info КІМНАТИ Відфільтруйте товар для кімнат

ШИРИНА info ШИРИНА Відфільтруйте товар по ширині

ПРИЗНАЧЕННЯ info ПРИЗНАЧЕННЯ Відфільтруйте товар за призначенням

Комод шириною 110 см

Комоди — не тільки найпростіший, але і найпопулярніший предмет меблів в будинку будь-якої людини. Вони можуть грати роль елементу декору в кімнаті та водночас стати ідеальним місцем для зберігання одягу, білизни, документів і інших особистих речей.

комод шириною 110 см

І якщо ви шукаєте надійний і стильний комод шириною 110 см, то наша компанія готова запропонувати вам найкращий вибір. Наш комод шириною 110 см розроблений з урахуванням потреб споживача і має численні переваги порівняно з іншими меблями на ринку.

Наш комод завширшки 110 см виготовлений зі спеціальної породи дерева, яка забезпечує максимальну міцність і надійність конструкції. Всі деталі тісно оброблені та злагоджено виглядають на рівній поверхні.

Комод 110 см має дуже зручну форму для зберігання і знаходження речей. Цей комод стане ідеальним вибором для спальні, вітальні, кабінету або вестибюля.

Крім того, наш комод ширина якого 110 см доступний в різних дизайнерських рішеннях, що відповідають всім смакам і вимогам наших клієнтів. Він може бути виготовлений в класичному стилі, мінімалізмі чи модерні.

Отже, якщо ви шукаєте надійний і стильний комод шириною, наша компанія готова пропонувати вам найкращий вибір. Наша продукція виготовлена з урахуванням найвищих стандартів якості та гарантує максимальний комфорт і задоволення від її використання. Вам не залишиться нічого іншого, як зробити замовлення на нашому сайті та насолоджуватися відмінним вибором.