ВАРТІСТЬ info ВАРТІСТЬ Відфільтруйте товар по ціні

  

Виробники info Виробники Відфільтруйте товар за виробниками

КАТЕГОРІЇ info КАТЕГОРІЇ Відфільтруйте товар за категорією

ПОЗНАЧКИ info ПОЗНАЧКИ Відфільтруйте товар за мітками

ФАСАДИ info ФАСАДИ Виберіть тип фасадів

ГАБАРИТИ info ГАБАРИТИ Відфільтруйте товар за габаритами

ШУХЛЯДИ info ШУХЛЯДИ Відфільтруйте товар за кількістю шухляд

КОЛІР info КОЛІР Відфільтруйте товар за кольором

ДВЕРІ info ДВЕРІ Відфільтруйте товар за кількістю дверей

НАПРАВЛЯЮЧІ info НАПРАВЛЯЮЧІ Відфільтруйте товар за типом направляючих

ОПЦІЇ info ОПЦІЇ Відфільтруйте товар за опціями

ГЛИБИНА info ГЛИБИНА Відфільтруйте товар по глибині

КІМНАТИ info КІМНАТИ Відфільтруйте товар для кімнат

ШИРИНА info ШИРИНА Відфільтруйте товар по ширині

ПРИЗНАЧЕННЯ info ПРИЗНАЧЕННЯ Відфільтруйте товар за призначенням

Комод шириною 130 см на сайті КАМОДІК

Комод шириною 130 см — ідеальне рішення для тих, хто шукає функціональний і красивий елемент меблів для своєї спальні або вітальні. Зі збільшенням розмірів комода збільшується його вмістимість, що робить його ідеальним для зберігання різних предметів.

Комоди такої довжини можуть мати різний дизайн та стиль. Ви можете вибрати комод з декількома висувними шухлядами або відкритою полицею, які будуть зручно зберігати вашу білизну або інші речі. Окрім того, на ринку є безліч варіантів комодів шириною 130 см з різноманітними оздобленнями, такими як різьблення, яскраві кольори, скло або метал.

купити комод шириною 130 см

Важливим аспектом при виборі комода є матеріал, з якого він зроблений. Комоди можуть бути виготовлені з дерева, МДФ або натурального шпону, масиву, ЛДСП. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки. Дерево надзвичайно міцне і довговічне, але воно може бути доволі важким. МДФ є більш економічним і легшим варіантом, але не такий міцний, як дерево. Натуральний шпон об’єднує у собі переваги обох матеріалів, але може бути досить дорогим.

Не менш важливою є гарантія від виробника на ваш комод. Безпечну покупку зробити можна у магазинах, які займаються продажем меблів тощо. Наприклад, інтернет-магазин КАМОДІК.

У загальному, комод шириною 130 см є ідеальним варіантом як для великих, так і для невеликих приміщень. Він забезпечить максимальну вмістимість, збереже і порядок ваші речі та стане елегантним та практичним елементом інтер’єру.