ВАРТІСТЬ info ВАРТІСТЬ Відфільтруйте товар по ціні

  

Виробники info Виробники Відфільтруйте товар за виробниками

КАТЕГОРІЇ info КАТЕГОРІЇ Відфільтруйте товар за категорією

ПОЗНАЧКИ info ПОЗНАЧКИ Відфільтруйте товар за мітками

ФАСАДИ info ФАСАДИ Виберіть тип фасадів

ГАБАРИТИ info ГАБАРИТИ Відфільтруйте товар за габаритами

ШУХЛЯДИ info ШУХЛЯДИ Відфільтруйте товар за кількістю шухляд

КОЛІР info КОЛІР Відфільтруйте товар за кольором

ДВЕРІ info ДВЕРІ Відфільтруйте товар за кількістю дверей

НАПРАВЛЯЮЧІ info НАПРАВЛЯЮЧІ Відфільтруйте товар за типом направляючих

ОПЦІЇ info ОПЦІЇ Відфільтруйте товар за опціями

ГЛИБИНА info ГЛИБИНА Відфільтруйте товар по глибині

КІМНАТИ info КІМНАТИ Відфільтруйте товар для кімнат

ШИРИНА info ШИРИНА Відфільтруйте товар по ширині

ПРИЗНАЧЕННЯ info ПРИЗНАЧЕННЯ Відфільтруйте товар за призначенням

Комод шириною 160 см

Комод шириною 160 – стильний і практичний елемент в інтер’єрі вашої кімнати. Якщо ви шукаєте простору для зберігання своїх речей, комод з довжиною 160 см стане ідеальним варіантом.

Один з головних факторів при виборі комода 160 – його функціональність. Цей комод може бути використаний для зберігання різноманітного інтер’єрного декору, білизни, рушників, книжок і навіть посуду. Незалежно від того, до якого стилю ви намагаєтеся дотримуватися в інтер’єрі своєї кімнати, комод 160 гармонійно впишеться в будь-який дизайн.

комод шириною 160 см

Купити комод 160 дуже просто — достатньо зайти на сайт нашого магазину меблів і обрати свій варіант за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий вибір комодів 160, виконаних з дерева, ДСП та інших матеріалів. Ви зможете знайти комод 160 в будь-якому кольорі та текстурі, що відповідає вашим особистим уподобанням.

Комод шириною 160 см — це прекрасна інвестиція в зручність та затишок вашого дому. Оберіть свій ідеальний варіант на нашому сайті та отримайте комод 160 з доставкою прямо до вашого дому. Зробіть своє життя більш комфортним та організованим з нашими комодами 160!

Комод шириною 1600 мм це досить розповсюджений розмір. В нашому каталозі представлені такі комоди різних виробників України та Європи. Ви маєте змогу купити великий комод в будьякому стилі — модерн, класика, лофт та іншому. Ми пропонуємо широкі комоди для спальні, вітальні, дитячої. Заходьте на сайт та обирайте.