Про наш магазин

ПРО НАС

Привіт ! Мене звати Марія. Рада вітати Вас на нашому сайті КАМОДІК. Наш основний сайт Меблі ІФ. Ви можете перейти на нього якщо Вам потрібно більше меблів. Ми з командою побачили що багато людей шукають комоди. В асортиметі великого магазину важко знайти потрібний комод. Тому ми винесли їх на окремий сайт і максимально поділили по категоріях. Надіюся Вам не тільки буде легко купити комод в цьому магазині, але й приємно.

На ринку з 2002 року. Досвід це наша перевага

Великий досвід роботи дозволяє нам підібрати якісні практичні моделі та відбракувати ті, що можуть не задовільнити потреби наших покупців. За цей час ми дізналися про комоди дуже багато і з радістю поділимось цією інформацією з Вами.

Працюємо з виробниками без посередників

З фабриками працюємо без посередників на відміну від багатьох інтернет магазинів. Саме такий підхід виділяє нас серед конкурентів. Головне, ми можемо запропонувати нашим покупцям найкращу ціну !

95% відсотків комодів в наяності

Більшість комодів завжди в наявності на нашому складі. Це дає нам змогу швидко відправляти меблі в інші області та доставляти по Івано-Франківській. Жителі нашої області можуть також самостійно забирати комоди з нашого складу.

Комоди зібрані нашими хлопцями в різних куточках Івано-Франківська та області

Зворотний звязок